“Hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşımak ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için tüm gücümüzle gece/gündüz demeden çalışıyoruz. Çünkü burası AYBİR.”

sunum02

KARAYOLU TAŞIMACILIĞININ GEREKTİRDİĞİ STANDARTLAR İÇİN KENDİMİZİ SÜREKLİ GELİŞTİRİYORUZ.

Hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşımak ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için önceliklerimiz var.

Bunlar:

  • Ürün teslimat tarihlerine uymak
  • Tedarik zinciri boyunca mal bütünlüğünü sağlamak
  • Ürün üzerinde yapılan her işlemin güvenilirliğinin garanti altına alınması.

AYBİR Lojistik, müşterilerine hizmet verdiği her yerde aynı kalite düzeyini garanti eder. Bu garanti bütün hizmet türlerinde ve sektörlerde geçerlidir. Otomotiv, elektronik, tekstil, kırtasiye taşıdığımız ne olursa olsun, Erzurum, Adana, Edirne, İzmir’e kadar nereye giderse gitsin, AYBİR çalışanları aynı standartları uygular, hatasız hizmet verir.

Ülkemizde, 4925 sayılı kanun çerçevesinde ve ulaştırma bakanlığının belirlediği şartlara haiz şirketler taşımacılık faaliyeti yapabilir. Şirketimiz standartları belirlenmiş bir kalite sistemi ve taşımacılık kriterlerini belirleyen K1 ve R1 belgeleriyle kalitesini tescillemiş ve pekiştirmiştir.

K1 Yetki Belgesi ve R1 Yetki Belgesi ile tescillenmiş kalite AYBİR’de;
GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

k1

K1 YETKİ BELGESİ

K1 Yetki belgesi, ticari amaçla yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak, gerçek ve tüzel vergi mükelleflerine verilen belge türüdür. Bu belge türünde taşıma yapacak firmalar gerek ithalatçı gerekse ihracatçıya sadece öz mal araçları ile hizmet verebilirler.

r1

R1 YETKİ BELGESİ

R1 yetki belgesi ticari amaçla yurtiçi taşıma işleri organizatörlüğü yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilen belgedir. R1 yetki belgesi olan firmalar öz mal parkı haricinde piyasadan kiralık araç temin etme hakkına sahiptirler.

H2

H2 YETKİ BELGESİ


H2 yetki belgesi Uluslararası ve yurtiçi eşya taşımacılığı alanında komisyonculuk yapacaklara verilir.

4

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ STANDARDI  

OHSAS 18001 kuruluşların ürün ve hizmetlerinin güvenliğinden çok çalışanın sağlığına ve işin güvenliğine yönelik bir standarttır.

OHSAS  İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi konusundaki gereklilikleri belirleyen uluslararası bir standarttır.

3

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, her türlü üretim sektöründe, ürünün ilk aşamasından tüketiciye sunulmasına kadar geçen her adımda çevresel etkilerin dikkate alınarak üretimin gerçekleştirilmesini sağlayan sistematik bir yaklaşımdır.ISO 14001, bir şirketin çevresel performansının kontrol edilmesi ve geliştirilmesi oluşumunu yani sürecini tanımlayan uluslararası bir standarttır. 

1

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ

Bu standart, bütün ölçeklerdeki ve bütün sektörlerdeki kuruluşlar tarafından uygulanabilir.

Kuruluş içerisinde, planlama, tasarım, işletme, bakım ve geliştirme dahil olmak üzere, ürünle ilgili şikayetleri ele alma prosesi için kılavuzluk bilgileri sağlar. Burada açıklanan şikâyetleri ele alma prosesinin genel kalite yönetimi sisteminin proseslerinden biri olarak kullanılabilir.

2

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ 

OHSAS 18001 kuruluşların ürün ve hizmetlerinin güvenliğinden çok çalışanın sağlığına ve işin güvenliğine yönelik bir standarttır.

OHSAS  İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi konusundaki gereklilikleri belirleyen uluslararası bir standarttır.

3

TİO YETKİ BELGESİ

TİO YETKİ BELGESİ ulusal ve uluslararası taşımacılık alanında taşıma işleri organizatörü olarak faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişileri kapsar.

AYBİR TOPLAM KALİTE İÇİN ÇALIŞIR, BEKLENTİLER SORUNSUZ KARŞILANIR.

Zincir Mağaza Taşımacılığı

Sıcak Dağıtım

hizmet-komple-tasima

Parsiyel Taşıma

Proje Taşımacılığı

Depolama Hizmetleri