degerler-ilan-logosuz

YURTİÇİ KARAYOLU YÜK TAŞIMACILIĞI ve DEPOLAMA

Yurt içi kara yolu taşımacılığı ve lojistik depolama hizmetlerinde sektöründeki önemli oyunculardan biri olan AYBİR Lojistik, müşterilerine öncelikle güven verir. Verilmiş sözlerini harfiyyen tutar ve maliyeti ne olursa olsun müşterilerine yansıtmadan yerine getirir. Profesyonel ekibiyle birlikte hareket eder. Zamanlama ve süreklilik noktasında gözünüz arkada kalmaz. Hızlı bir oyuncudur.

AYBİR, Lojistik çalışmalarında yüksek kalite ve etkin standartları uygular. Üst yönetimi bu anlamda sorumluluk alır. Kısa geçmişine rağmen sürekli büyümeyi dikkate alır. İşini en son bilimsel ve teknolojik gereksinimlere uygun olarak yürütür.

DÖRT KELİMEYLE AYBİR

AYBİR Lojistik, Yurt içi kara yolu taşımacılığı ve lojistik depolama hizmetlerinde önümüzdeki yılların aranılan ve vazgeçilmez lojistik firması olmayı kendine hedef seçmiştir. Ayrıca kazandığının bir bölümünü yine topluma faydaya dönüştürme ilkesine odaklanmıştır.

Aybir Dürüsttür

AYBİR, lojistik sektöründeki önemli ve saygın konumunu, müşterilerine dürüst olmasıyla kazanmıştır. Bu alandaki konumunu ilerleyen yıllarda daha da perçinleyecektir.

Aybir Güvenilirdir

AYBİR, verdiği sözleri, ne pahasına olursa olsun tutar, bu konuda işbirlikleri yapmaktan imtina etmez.

Aybir Uzmandır

Türkiye taşımacılık sektöründeki bilgi birikimini, müşterilerinin lojistik ihtiyaçları için kullanır. Yenilikçi ve etkin olan tam çözümler sunar.

Aybir Hızlıdır

Lojistik çalışmalarında müşterilerinin rakiplerine karşı avantaj elde edeceği hız ve hizmet sürekliliğine sahiptir.

Bizimle işler yolunda;
GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

AYBİR TOPLAM KALİTE İÇİN ÇALIŞIR, BEKLENTİLER SORUNSUZ KARŞILANIR.

Zincir Mağaza Taşımacılığı

Sıcak Dağıtım

hizmet-komple-tasima

Parsiyel Taşıma

Proje Taşımacılığı

Depolama Hizmetleri