depolama-hizmetleri

7/24 GÜVENLİKLİ ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN 35.000 m2 DEPOLARIMIZ

İstanbul Merkezli Firmamız Anadolu Yakası Sancaktepe lokasyonunda toplam 17.000m2’lik kapalı alanda depolama ve depo içi katma değerli hizmetleri sunmaktadır.

Başta hızlı tüketim ve perakende olmak üzere; telekomünikasyon, inşaat, otomotiv elektronik, basım yayın, gıda ve tekstil sektörlerine başarıyla depolama hizmeti verilmektedir.

AYBİR Lojistik sahip olduğu IT altyapısı ile müşteri bilişim sistemleri ile entegrasyon ve veri paylaşımı sağlayabilmektedir.

Bunların dışında, Kendi bünyenizdeki veya farklı bir lokasyonda kurulacak depoların işletilmesi konusunda da hizmet sunmaktayız. Bizden depo hizmeti aldığınızda, depolama, tedarik zinciri, envanter yönetimi, stok kontrol, sipariş takip, elleçleme, hatta ve hatta ürüne dair paketleme ve ambalaj konularında içiniz rahat olur. Çünkü bu operasyonların bütününde

AYBİR Lojistik’in uzman ekibi ve teknik donanımı yanınızdadır.

Neler yapıyoruz?

  • Ortak depo üzerinden siparişlerinizi yöneterek, teslimat gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi satış için tek noktada depoluyor ve stoklarınızı yönetiyoruz.
  • Gün içinde ya da belirli saat aralıklarıyla teslimat yapıyoruz.
  • Ağır ve büyük ürünler için özel çözümlerimiz var.
  • İsterseniz adet, koli veya paket bazında siparişlerinizi toplayabiliriz.
  • Bu siparişleri etiketler, barkodlarız. Her bir paket içine kitapçık koyabiliriz. Ayrıca paketleme, stretchleme yaparız.
  • Online olarak internet üzerinden bütün süreçleri izlemenizi sağlarız.
  • Bütün bunlarla yüksek ölçekli sermaye harcamalarından, personel istihdamının getirdiği yaptırımlardan, yüksek işletme maliyetlerinden, yönetimsel zorluklardan ve iş gücü problemlerinden sizi kurtarır, işinize odaklanmanızı sağlarız.

Depolamada güvenilir çözüm ortağınız AYBİR;
GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

AYBİR TOPLAM KALİTE İÇİN ÇALIŞIR, BEKLENTİLER SORUNSUZ KARŞILANIR.

Zincir Mağaza Taşımacılığı

Sıcak Dağıtım

hizmet-komple-tasima

Parsiyel Taşıma

Proje Taşımacılığı

Depolama Hizmetleri