HAKKIMIZDA

AYBİR lojistik kurulduğu günden bu güne kadar gözünüz arkada kalmasın sloganıyla; 2010 yılından itibaren araç filomuzu ve kadromuzu günden güne güçlendirerek yurtiçinde 81 il ve 922 ilçeye hizmet vermeye devam ediyor.

Karayolu şehir içi şehirler arası Taşıma Hizmetler ,Depolama Projeler” ve Dedike Araç Park Yönetimleri” alanlarında rekabetçi, yenilikçi ve Avrupa standartlarında her turlu lojistik hizmetler üretmek üzere kurulmuştur.

Müşteri portföyünün %100 ı Türkiye’de bulunan global marka müşteri ile oluşan güçlü yapısı ve portföyü ile her geçen gün hizmet kalitesini arttırma gayretinde olan AYBİR Lojistik esnek, hızlı, ulaşılabilir, karar alıcı ve çözüm odaklı iş süreçleri gerçekleştirmekte aynı zamanda bu süreçleri profesyonel ekibi ile kurumsal yapısı ile desteklemektedir.

müşteriler yönetilebilir, esnek, sonuç odaklı hizmet alımı ile birlikte gerekli operasyonel kalite standartlarını ve kurumsal beklentilerini karşılayabilecekleri doğru lojistik çözüm ortağı ile iş birliğini sağlamış olacaksınız . ​

AYBİR Lojistik sek törel bağımsız proje bazlı lojistik hizmetleri müşterilerinin üretim ve/veya ithalatı sonrasında depolama, stok yönetimi, sipariş yönetimi, ürün hazırlama, şehir içi ve şehirler arası , parsiyel taşıması ve mikro dağıtım ürünün son alıcıya teslimi ve teslimat sonrası müşteri bilgilendirme raporlarını kadar tüm lojistik iş süreçlerini müşteriye özel ve kurumsal bir ekibi ile sunmaktadır.

AYBİR Lojistik, çok rakipli ve zorlu bir sektörde yer aldığının bilincinde Güven, Gelişim ve Modern Çözüm ilkeleri kapsamında uzun soluklu proje bazlı iş birlikteliklerimizi hedefleyen kurumsal ekibi ile hizmet vermeye devam ediyor.

                          

AYBİR TOPLAM KALİTE İÇİN ÇALIŞIR, BEKLENTİLER SORUNSUZ KARŞILANIR.

Zincir Mağaza Taşımacılığı

Sıcak Dağıtım

hizmet-komple-tasima

Parsiyel Taşıma

Proje Taşımacılığı

Depolama Hizmetleri