komple-tasimacilik

TIR, KAMYON VE KAMYONETLE,
TEK NOKTADAN TOPLU TAŞIMA

AYBİR, özel ve kamu sektöründe bir çok kurumun komple araç yükleme taleplerini gerçekleştirmek-tedir. Farklı lokasonlardan yüklemesi gerçekleşen kamyon ve tırlar, Aybir lojistik güvencesi ile Türkiye’nin 81 iline ulaşmaktadır.

Uydu takip sistemi sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre anlık olarak araçlarımıza müdahale ederek en kısa zamanda en uygun tipte aracımızı istenilen noktalara yönlendirebiliyoruz. Bu sayede Aybir Lojistik müşterisinin ürünlerini en kısa zamanda teslim alıp. yine en kısa zamanda alıcılarına ulaştırmaktadır.

Her müşterimiz için müşteri temsilcileri atanarak 7/24 destek verilmektedir. Sevkiyatlarınızın durumlarının raporlanması müşteri temsilcilerimiz tarafından hazırlanarak müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

KOMPLE TAŞIMACILIĞIN AVANTAJLARI NELERDİR?
Komple taşımacılık maliyet açısından en hesaplı taşımacılık türüdür. Bu modelde depo. antrepo ya da fabrika benzeri adreslerden alınan ürünler, sevk adreslerine ulaşıncaya kadar hiçbir şekilde aktarma işlemi görmez. Dolayısıyla başka duraklara uğramamış olur. Bu bakımdan hızlı taşınmış olur. Bütün hizmet türlerimizde olduğu gibi ürün ya da mallar sigorta kapsamındadır.

Komple taşımacılıkta işler yolunda;
GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

AYBİR TOPLAM KALİTE İÇİN ÇALIŞIR, BEKLENTİLER SORUNSUZ KARŞILANIR.

Zincir Mağaza Taşımacılığı

Sıcak Dağıtım

hizmet-komple-tasima

Parsiyel Taşıma

Proje Taşımacılığı

Depolama Hizmetleri