proje-tasima

GÜVENİLİR, DÖNEMSEL ÇALIŞMALAR

AYBİR, müşterilerine planlama, nakliye, depolama, elleçleme ve teslim hizmetlerinin entegre olarak sunulduğu proje taşımacılığı hizmeti vermektedir.

AYBİR, bu hizmet çerçevesinde, eğitim, sağlık, askeri alanlarda ülke genelinde yapılan altyapı yenileme çalışmalarında lojistik çözüm ortağı olarak gururla hizmet vermektedir.

Bu alanda bugüne kadar, kamu ve özel sektörün birçok büyük projesine hizmet vermiştir.

İşte onlardan birkaçı:

Fatih Projesi:
Türkiye genelindeki 734 MEB Fatih projesi kapsamında , internet altyapı kurulumları için gönderilen aktif ve pasif malzemelerin dağıtımı gerçekleştirilmiştir.

Ücretsiz Kitap Dağıtımı:
MEB ücretsiz ders kitapları dağıtım projesi kapsamında, matbaalardan alınan kitaplar, AYBİR ekiplerince 81 il ve ilçelerdeki okullara dağıtılmıştır.

Tablet Bilgisayar Dağıtımı:
Eğitim ve öğretimde fırsat eşitliğini sağlamak ve okullar¬daki teknolojiyi iyileştirmek amacıyla yürütülen dev bir projedir. Bu kapsamda yıllar içinde tüm okulların 570 dersliğine LCD Panel Etkileşimli Tahta ve internet ağ altyapısı sağlanması hedeflenmektedir. Yine her öğret¬men ve öğrenciye tablet bilgisayar verilmesi de öngörülmektedir. Elektronik eşya statüsündeki bu ürünlerin hassas taşınması, eş zamanlı teslim edilmesi oldukça önemliydi. AYBİR Lojistik olarak bu büyük projenin ekipmanlannın Türkiye genelinde güvenli bir şekilde dağıtımında başarıyla görev almıştır.

Proje taşımacılığında işler yolunda;
GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

AYBİR TOPLAM KALİTE İÇİN ÇALIŞIR, BEKLENTİLER SORUNSUZ KARŞILANIR.

Zincir Mağaza Taşımacılığı

Sıcak Dağıtım

hizmet-komple-tasima

Parsiyel Taşıma

Proje Taşımacılığı

Depolama Hizmetleri